ساختمان های دام

ساختمان های دام

ساختمان های دامی برای پرورش بسیاری از حیوانات مانند جوجه اردک گوشت گاو گوشت گاو سفید غازها خوک و غیره استفاده می شود... عملکرد آن بهتر از ساختمان های سنتی دام با تهویه خوب و حفظ حرارت و عایق است.

چت کن

جزئیات محصول

ساختمان های دام

ساختمان های دامی برای پرورش بسیاری از حیوانات مانند جوجه اردک گوشت گاو گوشت گاو سفید غازها خوک و غیره استفاده می شود... عملکرد آن بهتر از ساختمان های سنتی دام با تهویه خوب و حفظ حرارت و عایق است. تا حد زیادی بهبود اثر ضد عفونی در خانه مرغ، و پرورش باکتری های مضر جلوگیری می کند. این محصول ویژگی مقاومت در برابر دمای بالا اسيد و مقاومت قلیایی مقاومت به خوردگی مناسب نصب و قیمت پایین است که می تواند تا حد زیادی بهبود محیط زندگی حیوانات است.

بدنه اصلی اسکلت فلزی فولاد H شکل تشکیل شده است. فولاد H به شکل دو بال و یک وب جوش داده شده است. فلنج گسترده است، نیروی یکنواخت است ساختار سفت و سخت است و مقاومت خمش قوی است. به ویژه مناسب برای دهانه های بزرگ ساختمانهای بنایی است. هم زمان، فولاد H شکل مقاطع کوچک و پا کوچک است که به طور موثر می تواند گسترش منطقه استفاده از ساختمان دام است. مناسب برای انواع شرایط آب و هوایی است.


 cowsheds(001).jpg


 calf-raising-pens-steel-structure-angle(001).jpg


calf-raising-pens-steel-structure-side.jpg


Hot Tags: سازندگان ساختمان، چین، دام، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت، ساخته شده در چین

پرس و جو

محصولات مرتبط