سازه های فلزی انبار ساخته شده کم هزینه اسب طراحی پایدار

سازه های فلزی انبار ساخته شده کم هزینه اسب طراحی پایدار

اسکلت فلزی Lingshan چینگدائو---ساخت انبار فولاد اسب برای اسب خود کارخانه ما عمدتا طراحی و تولید ساختمانهای اسکلت فلزی ساخته شده در اسب پایدار ریختن گاو مرغ خانه، انبار ذخیره سازی کارخانه های صنعتی و غیره ریخته خواهید. آیا می خواهید برای ساخت یک خانه جدید برای شما...

چت کن

جزئیات محصول


اسکلت فلزی Lingshan چینگدائو---ساخت انبار فولاد اسب برای اسب خود کارخانه ما عمدتا طراحی و تولید ساختمانهای اسکلت فلزی ساخته شده در اسب پایدار ریختن گاو مرغ خانه، انبار ذخیره سازی کارخانه های صنعتی و غیره ریخته خواهید.

 

شما می خواهید برای ساخت یک خانه جدید برای اسب خود را


چرا شما نمی انتخاب ساخت اسکلت فلزی اسب اصطبل و طویله است؟


مهم فولاد اسب پایدار هزینه ساخت کمتر، سریع تر است و ایمنی اسب خود را به مقام اول، طراحی آن بیشتر انعطاف پذیر و بسیار قابل تنظیم است.


پس از شما به ما دادن ایده اولیه اسب پایدار اندازه و محدوده اسب ساختمان، بنابراین مهندسان ما می تواند کمک به شما در طراحی اسب زیبا، ایمن پایدار، به چه چیزی بیشتر، سازه های فلزی عمر می تواند بیش از 50 سال.

 

horse stable steel structure horse stable

 


 steel horse stableبسته بندی:

steel horse house

 

پرسش و پاسخ:

1) تضمین کیفیت ارائه شده و چگونه می توانم به کنترل کیفیت چیست؟
تاسیس یک روش برای بررسی محصولات در تمام مراحل فرآیند تولید - مواد اولیه در فرآیند مواد دارای اعتبار یا آزمایش مواد، تمام شده کالا، و غیره.

                                            

2) شما می توانید کارگر جهت نصب?

بله، ما می توانید ما مهندس حرفه ای به شما کمک کند. آنها موفق در بسیاری از کشورها مانند عراق و دبی، آفریقای جنوبی و الجزایر و غنا.

 

3) قدرت شرکت چیست؟

Oکارخانه شما شروع from1979، با کسب و کار برای ساختمان کشتی، تجهیزات دریایی و اسکلت فلزی ساختمان. محصول اصلی کارخانه ما ساختمان های اسکلت فلزی است. امروزه ما باید مهندسین 24، 150workers، توانایی تولید 2000 تن/ماه. ما صادر شده به کشورهای استرالیا و نروژ و Icelan آرژانتین و قطر، شمال آفریقا و غیره.


اسب پایدار/انبار مواد اصلی:


ستون

Q235B/Q345B ساعت بخش فولاد

پرتو

Q235B/Q345B ساعت بخش فولاد

پوشش چوبی Wallandroof

فولاد گالوانیزه بخش C/زهرا

پانل Wallandroof

ورق فولاد / ساندویچ پانل

Doorandwindow

درب کشویی / نورد تا درب / پنجره های پی وی سی

لوازم جانبی

لنگر پیچ، بالا استحکام پیچ و مهره, پیچ و مهره های عادی و غیره.


图片1.png

Hot Tags: طراحی کم هزینه ساخته انبار فولاد ساختار اسب پایدار چین تولید کنندگان تامین کنندگان، کارخانه، قیمت، ساخته شده در چین

پرس و جو

محصولات مرتبط