بسکتبال دادگاه ساختمان

بسکتبال دادگاه ساختمان

بسکتبال مقدمه وجود دارد ساختمان ساختمان های تفریحی متعدد خصوصی صاحبان باشگاه های ورزشی مدارس جوانان در اردوگاه های کار و سازمان های ساخته شده. داخل سالن بسکتبال فرصت استثنایی و روح اضافه می تواند به جامعه ورزشی باشگاه ها، مدارس و...

چت کن

جزئیات محصول

بسکتبال دادگاه ساختمان

مقدمه

ساختمان های تفریحی متعدد خصوصی صاحبان باشگاه های ورزشی مدارس جوانان در اردوگاه های کار و سازمان های ساخته شده وجود دارد.  داخل سالن بسکتبال می تواند فرصت استثنایی و روح را به جامعه و باشگاه های ورزشی و مدرسه و شرکت ها اضافه کنید.

مزایای استفاده:

1. افزایش فضای
یکی از بهترین ویژگی های سالن ورزشی است که آنها که را می توان بدون هر ستون داخلی است که ممکن است تا فضای طبقه با ارزش و یا تداخل با عملیات داخلی از ساخته شده است.

  1 (3)(001).jpg

 2. توسعه دوستانه

با وزن سبک سالن ورزشی، این واقع می تواند یک فرایند بسیار ساده باشد. اگر ساختمان اصلی بنا درستی و خوبی نگهداری شد.

3.jpg

3. قوی/با دوام

آن شامل اشیاء سنگین و یا ماشین آلات سنگین mishandled که اگر می تواند آسیب های ساختاری قابل توجهی. سالن ورزشی فولاد بهتر قادر به مقاومت در برابر این نوع آسیب تاثیر دارد.

4. مقاوم در برابر عناصر

دسته وسیعی از محیط و آب و هوای موجود. بسیار مقاوم در برابر آتش آنها را مناسب می سازد برای ظرفیت بزرگ سالن ورزشی. علاوه بر این, آنها نیز بر اساس ساختمان هستند و اگر زده رعد و برق، با خیال راحت اتهام به زمین پراکنده می تواند.

5. انرژی کارآمد

فلز می تواند حرارت ساخت ساختمان کمتر گرم در ماه های گرم و آفتابی منعکس می کنند. علاوه بر این مواد شیمیایی به منعکس کننده طول موج مادون قرمز و که می تواند اضافه شده به فلز رنگ ساختمان کولر, ماندن.

طریقه استفاده:

مقیاس استفاده بزرگ مقیاس کارگاه یا انبار، سوپر مارکت ها، مراکز تفریحی و گاراژ مدولار اسکلت فلزی شامل.


Hot Tags: بسکتبال ساخت چین و تولید کنندگان و تامین کنندگان، کارخانه، قیمت، ساخته شده در چین

پرس و جو

محصولات مرتبط