سرعت نور اسکلت فلزی ساختمان از قبل مهندسی شده Warehosue

پیش از مهندسی ساختمان از قبل مهندسی شده (فور) ساختمان توسط فور تامین کننده یا سازنده فور با استفاده از پرسشنامه های مناسب از مواد اولیه در دسترس از تمام منابع و روشهای تولید کارآمد می تواند طیف گسترده ای را برآورده ساخته می شود طراحی شده است سازه و زیبایی...

چت کن

جزئیات محصول

ساختمان از قبل مهندسی شده

ساختمان از قبل مهندسی شده (فور) طراحی شده توسط فور تامین کننده یا سازنده فور، مناسب برای جعل شده است با استفاده از بهترین موجودی مواد اولیه موجود از تمام منابع و روشهای تولید کارآمد می تواند طیف گسترده ای از سازه را برآورده و الزامات طراحی زیبایی.ویژگی های فور:

1. صرفه جویی هزینه

قیمت هر متر مربع می تواند 25 درصد پایین تر از معمولیساختمان های فلزی. هزینه نصب سایت به دلیل بار نصب سریع تر و آسان تر پروسه نصب کم است.

2. کنترل کیفیت

طراحی و ساخته خانه با کنترل کیفیت دقیق. روند ساخت از آغاز تا پایان از جمله طراحی و مهندسی، و همچنین جزئیات و در کارخانه تولید کنترل می شود.

3. سریع نصب

تمام قطعات فلزی در کارخانه ساخته شده است و توسط پیچ و مهره در سایت مرتبط. بنابراین فرایند نصب است سریع, گام به گام, آسان برای نصب و نیاز به وسایل ساده.

4. انعطاف پذیری

فولاد برفبس بلوکانعطاف پذیر در هر گونه نیاز به طراحی آسان به گسترش در آینده و همچنین از لحاظ اقتصادی با هزینه حمل و نقل پایین است.

5. بهره وری انرژی

امروزه،برفبس بلوکراه حل سبز برای محیط زیست با CO2 کاهش بهره وری انرژی و recyclability هستند.


Hot Tags: سرعت نور اسکلت فلزی ساختمان warehosue، چین، تولید کنندگان، از قبل مهندسی شده تامین کنندگان, کارخانه, قیمت, ساخته شده در چین

پرس و جو

محصولات مرتبط