سازه های فلزی کیت ساختمان های فلزی برای فروش

ساخت سازه فلزی کیت ساختمان های فلزی برای فروش شرح شرح ساختمان فلزی ساختمان ساختمان نوعی از ساختار فولاد PEB است. ویژگی اصلی آن نصب آسان، مقرون به صرفه، محیط زیست، صرفه جویی در انرژی و دوام است. طرح طراحی ساختمان گیاهان رنگی ...

چت کن

جزئیات محصول

سازه های فلزی کیت ساختمان های فلزی برای فروش
شرح تولید ساختمان ساختمان فولاد
ساختمان کارخانه نوعی از ساختار فولاد PEB است. ویژگی اصلی آن نصب آسان، مقرون به صرفه، محیط زیست، صرفه جویی در انرژی و دوام است.

20 (3) _ 副本 (001) .jpg

SDC13488_ 副本 (001) .jpg


هنجارهای معمول طراحی ساختمان رنگی عبارتند از:
"طرح طراحی فولاد" (GB50017-2003)
"مشخصات فنی ساختار فولاد سرد شده" (GB50018-2002)
"پذیرش کیفیت ساخت و ساز فولاد" (GB50205-2001)
"مشخصات فنی برای ساختار فولاد جوش داده شده" (JGJ81-2002، J218-2002)
"مشخصات فنی سازه های فولادی ساختمان های بلند" (JGJ99-98)

SDC13486 (001) .jpg


خدمات اصلی برای کارخانه سازه فولاد
پس از سالها اکتشاف، تمرین و بهبود، ما یک فرآیند استاندارد برای کارخانه ساخت فولاد را به صورت زیر ساخته ایم:
1. اطلاعات خود را به ما بگویید. بسیار مهم است که برای کار مهندس آماده شویم. اما اگر شما طرح خود را در ساختمان هزینه های موثر ساخت، آن را به صرفه جویی زمان زیادی را به قیمت.
2. کار بعدی متعلق به مهندس است. هنگامی که درخواست تایید می شود، مهندس شروع به طراحی نقشه ها می کند. نرم افزار رایج "3D3S" و "PKPM" است. مهندس تمام جزئیات را تجزیه و تحلیل می کند و نقشه های ساختاری را ایجاد می کند و تمام لیست مواد را با یک مورد محاسبه می کند. سپس، لیست مواد کامل برای این ساختمان قرار داده خواهد شد. ما با توجه به مشخصات و کمیت قیمت را پر می کنیم. ورق نقل قول تمام شده است.
3. پس از مذاکره و امضای یک قرارداد، ما طراحی نقاشی را انجام خواهیم داد تا هر بخش را به صورت موثر و دقیق نگهداری کنیم. این کار نه تنها برای تولید دقیق محصول آینده بلکه برای اجتناب از برخورد قطعات نیز در طول مونتاژ کار در سایت سودمند نیست. سپس به خرید و تولید می پردازد.
4. ما تمام قطعات را با توجه به نقشه های فروشگاه و درخواست مشتری برای اطمینان از تحویل بر اساس مورد قرارداد تولید می کنیم.
5. بعد از حمل کالا، مهندس مجموعه ای از نقشه های نصب را ایجاد می کند. اگر مشتری درخواست اضافی داشته باشد، مانیتور مهندس می گوید، ما نیز یک یا دو مهندس برای کمک به آموزش کارکنان و نظارت بر کلیه فرایند نصب فولاد قبل از مهندسی برای مشتری ارسال می کنیم.


Hot Tags: ساخت و ساز فولاد کیت ساختمان های فلزی کارخانه برای فروش، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت، ساخته شده در چین

پرس و جو

محصولات مرتبط