شورای دولتی می یابد ظرفیت تولید فولاد خود را با بیش از 50 میلیون تن در 2017

- Mar 20, 2018 -

 

مدت کوتاهی پس از شورای دولتی لیست پیاده سازی شاخص های کمی برای "گزارش در کار از دولت" برای 2017 در روز اول اعلام کرد دو جلسه کنگره خلق ملی برگزار شد. کارهای شاخص های 36 با موفقیت انجام شد.


این گزارش هدف افزایش حدود 6.5 ٪ از تولید ناخالص داخلی را تنظیم کنید. واقعی "کارت گزارش" نشان می دهد که تولید ناخالص داخلی در سال گذشته 80 تریلیون یوان برای اولین بار رسیدن به 82.7122 تریلیون یوان تا 6.9 درصد مدت مشابه سال قبل با هدف سالانه بیش از.


کاهش مالیاتی و کاهش مالیات، این گزارش که در 2017 به منظور کاهش بار مالیاتی شرکت 350 میلیارد یوان پیشنهاد، کاهش هزینه ها با شرکت حدود 200 میلیارد یوان به اتهام. در واقع جدید کاهش مالیات بیش از 380 میلیارد یوان سال گذشته انتظار می رود برای کاهش بار انواع مختلفی از بازیکنان بازار 643.4 میلیارد یوان بیش از انتظارات بود.


به ظرفیت، گزارش روشن که در 2017 به آهن و ظرفيت توليد فولاد حدود 50 میلیون تن کاهش به بیش از 150 میلیون تن ظرفیت تولید زغال سنگ برداشت پرداختیم،، جلوگیری از ساخت و ساز به راحتی ظرفیت برق زغال سنگ 50 میلیون کیلووات یا بیشتر. نتایج پیاده سازی را نشان می دهد که بیش از 50 میلیون تن فولاد کاهش یافت در کشور سال گذشته و ظرفیت تولید 250 میلیون تن زغال سنگ بیش از حد انباشته شده حذف شده بود. فاز خارج و توقف ساخت و ساز و احداث کند 65 میلیون کیلووات ظرفیت تولید برق با سوخت زغال سنگ بیش از هدف و وظایف.


امرار معاش، گزارش روشن که در 2017 به بهاى مسکن بازسازی 6 میلیون واحد به کاهش جمعیت روستایی فقیر بیش از 10 میلیون، بازسازی جدید جاده های روستایی تکمیل 200000 کیلومتر. در پایان سال گذشته 6.09 میلیون واحد در بهاى در کشور، کاهش تعداد فقرا در مناطق روستایی توسط 12.89 میلیون و نوسازی مجموع 285,000 کیلومتر از جاده های روستایی بازسازی شد.


در حفاظت از محیط زیست در کشورهای عضو اکو، گزارش به وضوح ایالات گازهای خروجی دی اکسید گوگرد و نیتروژن اکسید به 3% در 2017 ترتيب کاهش داشته و بیش از 12 میلیون مو به زمین های کشاورزی بازگردانده خواهد شد. پیاده سازی نتایج نشان می دهد که سال گذشته انتشار اکسید سولفور دی اکسید و نیتروژن ملی 8.0 و 4.9 درصد بود، تکمیل 12.3 میلیون مو از زمین های کشاورزی را به جنگل و علفزار بازگشت کاهش می یابد.


اهداف 36 شامل صندوق ویژه برای فقر توسط دولت مرکزی که توسط بیش از 30 درصد و هزینه های عمومی افزایش کمتر از 5%، که همه آنها را با موفقیت انجام شد


شرکت موفق به تولید کننده و تامین کننده در چین در سازه های فلزی برای سال های بسیاری، به شما ارائه با کیفیت خدمات و قیمت های رقابتی، ما مشتاقانه منتظر به کار با شما را به تبدیل شدن به شرکای دراز مدت.

ما ارائه خدمات رایگان نقل قول.

وب سایت:http://www.cnlstj.com/


اخبار مرتبط

محصولات مرتبط

  • سازه های فلزی کیت ساختمان های فلزی برای فروش
  • استحکام بالا با دوام بسیار مقرون به صرفه سالن ورزشی سرپوشیده طراحی طرح
  • سرعت نور اسکلت فلزی ساختمان از قبل مهندسی شده Warehosue
  • سازه های فلزی انبار ساخته شده کم هزینه اسب طراحی پایدار
  • کم هزینه پیش ساخته فولادی قاب خانه برای فروش
  • پنل سقفی فولاد گالوانیزه پشم شیشه مقاوم در برابر آتش