تولید موقت ساختمان خانه های پیش ساخته هزینه برای فروش

تولیدی موقت پیش ساخته خانه ساختمان هزینه برای فروش حرارت عایق ساندویچ پانل خانه نوع محیطی دوستانه و اقتصادی نوع خانه های ساخته شده با مفهوم جدید است. این می تواند توسط مدل نصب می شود. ضد باد خانه موقت ساندویچ پانل با نور ساخته شده است...

چت کن

جزئیات محصول

تولید هزینه موقت ساختمان های پیش ساخته خانه برای فروش
حرارت عایق ساندویچ پانل خانه نوع محیطی دوستانه و اقتصادی نوع خانه های ساخته شده با مفهوم جدید است. این می تواند توسط مدل نصب می شود. خانه باد ضد موقت ساندویچ پانل با نور اسکلت فلزی و دیوار و سقف سیستم ساخته شده است. دیوار و سقف ساندویچ پانل است که بسیار ارزان است. خانه کاملا به عنوان ساختمان موقت است که ساده و زیبا و سریع نصب، قابل تعویض و با استفاده از امن و استاندارد استفاده می شود. ساندویچ پانل خانه محصول که می تواند صنعتی تولید شده، ذخیره می شود و تکرار استفاده می شود است.

  


ساندویچ پانل خانه استفاده
این به طور گسترده ای در زمینه کار به عنوان خانه موقت مانند موقت دفتر، نشست اتاق ستاد خوابگاه فروشگاه مدرسه بيمارستان پارکینگ، نمایشگاه ساختمان، ایستگاه، ایستگاه گاز استفاده می شود. و در محل پروژه راهسازی، احداث راه آهن شهری کار و غيره.

22-131371552_副本.jpg


جدول فوق نشان می دهد بیشترین استفاده از ساندویچ پانل خانه.
ما نیز نوع دیگری از ساندویچ پانل خانه, آن EPS سیمان ساندویچ پانل خانه است.
EPS سیمان ساندویچ پنل ذخیره مواد دیوار با سیلیکات کلسیم تقویت شده به عنوان سطح پانل سبک وزن و انرژی است. سیمان EPS پرواز به عنوان ماده اصلی و تشکیل یک زمان ترکیب
EPS ساندویچ پانل مهم ترین ویژگی های وزن سبک شدت بالا، نازک، ضد آب و آتش اثبات حفظ حرارت، عایق صوتی، quakeproof، کم هزینه و صرفه جویی در فضا. Eps سیمان ساندویچ پانل به طور گسترده ای در دیوار پارتیشن و دیوار خارجی و سقف برای انواع بسیاری از خانه ها استفاده می شود.
تولد آن مواد دیوار نشانه روند نوسازی به جای بلوک های سنتی به نظر می رسد، معماری افکار جدید و عملکرد فوق العاده آن می توانید دیدار با الزامات محیط معماری مدرن.
1. قبل از سفارش نزدیک:فقط اگر می خواهید به محل سفارش و ما برای شما طراحی نیاز به ارائه ما این است ایده و یا عکس های ما برای شما طراحی می تواند.
2. در هنگام تولید:ما اجازه می دهد کیفیت آزمون یا تست قسمت سوم، ما همچنین گرفتن عکس برای کالاهای خود را در طول روند.
3. پس از کالاها به پایان رسید:هنگام بارگذاری ظرف ما بارگذاری تصویر را برای شما به سر کنند. همچنین ما اجازه می دهد کیفیت آزمون.
4. پس از فروش:اگر شما هر گونه مشکل و یا سوال در مورد محصولات فقط به ما اطلاع، ما به شما در پاسخ دهید soonest زمان.


پرس و جو

محصولات مرتبط