هزینه ساخت خانه خانه قاب فولادی

قاب خانه پیش ساخته قاب خانه خانه هزینه کم هزینه طول عمر خانه اطلاعات پیش ساخته خانه به شرح زیر است: ثبات بالا و طول عمر طولانی مدت و بسیار آسان مونتاژ. سیستم های ساختمانی برای تضمین ثبات و ایمنی ساختمان ها مورد آزمایش و تأیید قرار گرفته اند. ...

چت کن

جزئیات محصول

قاب خانه پیش ساخته قاب خانه ساخت هزینه
طول عمر طولانی مدت اطلاعات پیش ساخته خانه به شرح زیر است:
پایداری بالا و طول عمر طولانی مدت و بسیار آسان مونتاژ.
سیستم های ساختمانی برای تضمین ثبات و ایمنی ساختمان ها مورد آزمایش و تأیید قرار گرفته اند. این خانه طول عمر طولانی و مقاومت بالا در برابر زلزله، مقاومت در برابر خرد شدن، صدا، عایق و مقاومت در برابر آتش است. با توجه به درخواست متفاوت، این محصول می تواند به عنوان خانه دائمی یا خانه های نیمه دائمی ساخته شود.
آسان برای بسته بندی و حمل و نقل توسط جاده، راه آهن و یا کشتی حمل و نقل.
کارهای معماری، ساختاری، الکتریکی، زهکشی و تزئینی در کارخانه تولید می شود و به اجزای کامل به محل ساخت و ساز منتقل می شود و سپس با استفاده از جرثقیل برای برداشتن مونتاژ نهایی به پایان می رسد.

دربارهی ما
سازه فولادی چینگدائو لیندشان، تاسیس شده در سال 1979، سازنده و صادر کننده حرفه ای است که با طراحی، توسعه و ساخت سازه های فلزی و مواد فلزی مرتبط است. کارخانه ما در چینگدائو، حمل و نقل بسیار راحت است. ما تولید محصولات خود را با توجه به استانداردهای کیفیت بین المللی و در بسیاری از بازارهای مختلف در سراسر جهان قدردانی می شود. کارخانه ما حدود 18000 متر مربع است، ما 120 کارمند داریم، فروش سالیانه ما 30 میلیون دلار است. ما در جهت ISO9001: 2008 هستیم و به شدت در کنترل کیفیت است که اجازه می دهد محصولات ما با درخواست های مختلف مشتریان ما مطابقت داشته باشد. علاوه بر این، ما همیشه خدمات با کیفیت بالا ارائه می دهیم، ما پروژه خود را به اروپا، استرالیا و امریکا صادر می کنیم. اگر شما به دنبال پروژه با کیفیت بالا و یا همکاری در دراز مدت هستید، لطفا با ما تماس بگیرید. ما به دنبال ایجاد روابط تجاری موفق با مشتریان جدید در سراسر جهان در آینده نزدیک هستیم. لطفا با ما تماس بگیرید و نیاز خود را به ما بگویید.

side view(001).jpg


Hot Tags: قاب فولاد پیش ساخته، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت، ساخته شده در چین

پرس و جو

محصولات مرتبط