فلز ورق سقف راه راه

فلز ما تخصص در محصولات بام با کیفیت بالا از جمله ورق سقف راه راه ورق سقف راه راه، کاشی اثر بام و کادر مشخصات فلز. ما همچنین مطمئن است که ما بهترین قیمت ممکن برای محصولات ما مشتریان ما همیشه می توانید مطمئن باشید معنی ارائه را...

چت کن

جزئیات محصول

فلز ورق سقف راه راه
ما تخصص در محصولات بام با کیفیت بالا از جمله ورق سقف راه راه، کاشی اثر بام و کادر مشخصات فلز. ما همچنین مطمئن است که ما بهترین قیمت ممکن محصولات ما معنی مشتریان را می توان همیشه مطمئن شوید که آنها دریافت بهترین ارزش برای پول پیشنهاد برای شوید.
شده است تولید کنندگان ورق های فلزی راه راه برای سالهای زیادی در حال حاضر ما شهرت برای فراهم کردن نه تنها محصولات با کیفیت بالا، بلکه خدمات به مشتریان بزرگ ساخته شده است.
Lingshan فولاد تولید کنندگان با تجربه از طیف بزرگی از فلز و تحویل به تمام بریتانیا است. ما ساخت جعبه مشخصات فولاد ورق، کاشی اثر فولاد ورق فلز فولاد راه راه و بسیاری دیگر. ما همچنین flashings تولید و عرضه لوازم جانبی مانند چراغ سقف و پیچ و غیره. بنابراین، شما می تواند مطمئن شوید که تمام نیازهای شما برای پروژه شما زیر یک سقف ما تحت پوشش و از آنجا که ما تولید ورق برای هر سفارش آنها خواهد شد مناسب برای ساختمان خود را.
ما سازنده حرفه ای واقع در شهر چینگدائو عصيان، چین، با بیش از 20 years'experience در ساخت بام ورق است. ما عرضه فولاد تجارت شرکت های ساختمانی کشاورزان و مشتریان داخلی و خارجی با ورق گالوانیزه، پلی استر و پلاستیکی با پوشش سقف فلزی.

  

 

خدمات ما به شرح زیر است:
خدمات پیش فروش

1. نمونه می توانید با هزینه Samples'charges و پیک ارائه شده توسط شما. اما پس از سفارش Samples'charges خواهد بود بازگشت به شما.
2. خط تولید: در حال حاضر خود کارخانه سه با بیش از 10 خط تولید. بسیاری از سبک های برای شما ارائه خواهد شد.
3. OEM/ODM و نشان مهر: سفارش OEM/ODM پذیرفته شده است. چاپ آرم و یا طراحی رایگان از اتهامات عنوان شده است.
4. حمل و نقل: در حال حاضر شرکت های لجستیک بین المللی خود. نماینده کلاس یک کارشناس/MSK/APL/CMA/COSCO/OOCL/مول، بهترین طرح های حمل و نقل و هزینه برای شما تامین می.
5. تحویل زمان: بیش از 10 years'experience و شرکت ترابری خود اطمینان می تواند که ما می توانیم ارائه کالا در زمان کوتاه.

91b2d3da743c4702000eb8a979430791.jpg

 

خدمات پس از فروش
1-ما برای تامین بهتر پیشنهاد قیمت و محصولات است. از جمله انبارهای کالا و برنامه.
2. آخرین اطلاعات بازار قیمت برای شما در هر زمان عرضه خواهد شد.
3. خوش آمدید به شرکت ما. بیمه هم خوب را در چین داشته باشد.

 

ویژگی های ورق فولاد با دنده
بسیاری از انواع ورق شکل زیبا ترکیبی رمان، قابل انعطاف، و غیره. همچنین وزن سبک و استحکام بالا و عملکرد خوب ضد آب و زلزله است.
ورق فلزی نصب آسان و ساخت و ساز مانند ورق منحنی پس کوتاه مدت است.
این ورقه سازگار با محیط زیست مصالح، قابل بازیافت می تواند.


Hot Tags: ورق سقف راه راه فلزی فولاد چین و تولید کنندگان و تامین کنندگان، کارخانه، قیمت، ساخته شده در چین

پرس و جو

محصولات مرتبط