فلز بام های فلزی راه راه

فلز فولاد بام مقدمه فولاد ورق پیش رنگ پوشش داده شده با لایه آلی است که خاصیت ضد خوردگی بالاتر و طول عمر طولانی تر از آن ورق های فولادی با دنده. شامل فلزات پایه پیش نقاشی ورق فولاد نورد سرد گالوانيزاسيون...

چت کن

جزئیات محصول

فلز بام های فلزی راه راه
معرفی مختصر

ورق فولاد قبل از رنگ پوشش داده شده با لایه آلی است که خاصیت ضد خوردگی بالاتر و طول عمر طولانی تر از آن ورق های فولادی را فراهم می کند.
فلزات پایه پیش نقاشی ورق فولاد نورد سرد گالوانيزاسيون الکترو گالوانیزه و شیب گرم آلومینیوم، روی پوشیده شده تشکیل شده است. کتهای پایان از ورق پیش رنگ می تواند به گروه به شرح زیر طبقه بندی: پلی استر، سیلیکون تغییر آلكيدي پلی استر با دوام بالا، و غیره.
فولاد پیش نقاشی پایان زیبایی با دوام عالی formability و مقاومت در برابر آب را ارائه می دهد.
فرایند نقاشی را با لایه فولادی سرد نورد که دستخوش فرایند تمیز کردن گسترده را به منظور بهبود چسبندگی آغاز می شود.

  

 

طرح نقشه ساختار مقطعی از پیش رنگ ورق فولاد
پوشش (قرمز) به پایان رسید
آغازگر (نارنجی)
تبدیل شیمیایی پوشش (سبز)
پوشش فلزی (آبی)
ورق فولاد نورد سرد و گرم (نور و رنگ آبی)
ورق فولاد نورد سرد و گرم (نور و رنگ آبی)

  

 

ساختار پوشش
1: نوع ساختار پوشش
2/1: پوشش سطح بالا ورق فولاد دو برابر سطح پایین تر یک بار کت و ورقه به پخت دو بار.
2/1 متر: کت و پخت دو بار برای هر دو سطح بالا و متحرک در زیرسطح.
2-2: کت سطح بالا/پایین دو بار و دو بار پخت.

 

2_ استفاده از سازه های مختلف
2/1: خاصیت ضد خوردگی و مقاومت در برابر خراش از پوشش های تک لایه پشت ضعیف است، با این حال، آن اموال چسب خوب است. ورق فولادی نقاشی پیش از این نوع است که عمدتا برای ساندویچ پانل استفاده می شود;
2/1 متر: پوشش پشت است مقاومت به خوردگی خوب، مقاومت در برابر خراش و عملکرد قالب. علاوه بر این چسبندگی خوب و قابل استفاده برای تک لایه ورق پانل و ساندویچ است.
2-2: خاصیت ضد خوردگی، ابتدا اموال مقاومت و پردازش پوشش پشت ورق فولاد قبل از نقاشی بهتر است پس از آن است که به طور گسترده ای برای تشکیل رول استفاده می شود.
مواد پایه سپس با یا گالوانیزه یا galvalume لایه به منظور افزایش مقاومت به خوردگی پوشش داده شده است. این کت قبل و پرایمر برای اطمینان از چسبندگی رنگ دنبال آن است. رنگي رنگ نهایی پس از آن اعمال می شود.
بازارهای معمولی عبارتند از صنایع که در ساخت ساختمان های فلزی، تولید لوازم خانگی و سیستم های تهویه مطبوع و وسایل روشنایی و تجاری و مسکونی بام.

 

ساخت و ساز
قبل از نقاشی ورق فولاد برای ساخت جذاب جایگزینی برای چوب و دیگر مواد با توجه به مزایای آن از جمله رنگ های سریع و عملکرد خوب دوام chalking مقاومت و غيره است. به حداقل می رساند هزینه تعمیر و نگهداری. در همان زمان, رنگ های مختلف، سطح سازه و پوشش ارائه اين محصولات با انعطاف پذیری عالی و گزینه.
در چین، بیش از 90% رنگ با پوشش ورق در ساخت و ساز استفاده شود. آنها توسط بسیاری از ساختمان ها نقطه عطفی در چین پوشش مراکز تالار و سالن های ورزشی و دستگیره حمل و نقل هوایی و امکانات فرهنگی، و غیره شناخته شده اند.


Hot Tags: بام فلزی فولادی سقف پانل, چین و تولید کنندگان و تامین کنندگان، کارخانه، قیمت، ساخته شده در چین

پرس و جو

محصولات مرتبط