ساختار ساختمانی فلزی Prefab ارزان برای فروش

ساخت و ساز ارزان قیمت ساخت و ساز ساختمان فلزی ساخت و ساز ساختمان ساخت و ساز: ساخت و ساز دقیق و قابل اعتماد: تولید صنعتی با درجه بالا قابل اعتماد: تولید انبوه و تولید با دقت بالا است. استفاده از کارخانه ...

چت کن

جزئیات محصول

ساخت فلز ارزان قیمت ساختمانی برای فروش
مزیت پانل ارزان قیمت ساندویچ پانل سازه ساخت ساختمان:
دقیق و قابل اعتماد: تولید صنعتی درجه قابل اعتماد است: تولید انبوه و تولید با دقت بالا است. استفاده از تولید کارخانه، نصب سایت از روش ساخت و ساز می تواند تا حد زیادی کوتاه مدت.
زیبا: فولاد ساختار محفظه برای ورق فولاد رنگ، استفاده از بیش از 30 سال است محو نمی شود، هیچ خوردگی. با توجه به تنوع رنگ صفحات، ساختن ساختمان خطوط روشن، راحت و نسبتا آسان به شکل.

44(001).jpg


ساختار سازه ساخت فولاد با استحکام بالا طراحی هنجارهای مشترک به شرح زیر است:
• "کد طراحی فولاد" (GB50017-2003)
• "مشخصات فنی ساختار فولاد سرد شده" (GB50018-2002)
• "پذیرش کیفیت ساخت و ساز فولاد" (GB50205-2001)
• "مشخصات فنی برای ساختار فولاد جوش" (JGJ81-2002، J218-2002)
• "مشخصات فنی سازه های فولادی ساختمان های بلند" (JGJ99-98)


برجسته از شرکت ساخت و ساز فولاد Lingshan
1. تاریخچه: کارخانه ما در سال 1979 به عنوان کارخانه کشتیرانی ساخته شده است که با کیفیت بسیار بالا است. به تدریج ساختمان ساخت فولاد و کسب و کار خانه پیش ساخته را شروع کنید. در حال حاضر 14 سال تجربه در ساختار فولاد ثبت شده است.
2. جوشکاری: جوشکاری یک فرایند بسیار مهم برای ساختمان های فولادی است. کارکنان فنی ما تجربه جوشکاری را برای 6-12 سال به علت مهارت عالی خود دارند، تقریبا تمام فولاد جوش داده شده ما صاف، بدون حباب هوا و سرباره جوشکاری، محصولات ما به پایان رسید قدرت و با کیفیت خوب است.
3. تست: هر ستون بخش H، بخش پرتو و دیگر کارهای فولادی جوش داده شده، آزمون بسیار سختی از جوش جوش، حباب هوا و سرباره جوش، هر گونه نقص کوچک، تابع کارگر ما باید دوباره، تا زمانی که کامل است.
4. نقاشی: فولاد نقاشی ما رنگ سه بار پس از انفجار ضربه، رنگ 125um رنگ، به طور کامل در برابر هر گونه خوردگی نقاشی شده است
تحت پشتیبانی کارخانه ما، بسیاری از شرکت های بزرگ مانند شرکت ملی نفت چین، Sinopec، Haier، شرکت آلومینیوم چین Limited، Pohang، Maersketc پذیرفته شده اند. در بازارهای بین المللی، محصولات ما بیش از 40 کشور به استرالیا، امارات متحده عربی، آفریقای جنوبی، روسیه، جورج، پاناما، کوبا، شیلی، برزیل، قطر و غیره ارسال شده است.


Hot Tags: قیمت پیش ساخته ساختار فلزی ارزان قیمت برای فروش، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت، ساخته شده در چین

پرس و جو

محصولات مرتبط