ساختار فلزی پرتو فلزی برای فروش

فولاد سازه فلزی برای فروش I-beam نیز نامیده می شود به عنوان فولاد پرتو (نام انگلیسی را می توان نام Universal Beam)، مقطعی از شکل نوار فولاد طولانی است. I-beam به فولاد I-beam معمولی، نور I-beam و H-beam، سه نوع تقسیم می شود که یک شکل مقطع عرضی است ...

چت کن

جزئیات محصول

فولاد سازه فلزی برای فروش
پرتو پرتو که به عنوان پرتو فولادی شناخته می شود (نام انگلیسی نام Universal Beam نامیده می شود)، مقطعی از شکل نوار فولادی طولانی است. پرتو I به فولاد I-beam معمولی، نور I-beam و H-beam با سه نوع تقسیم می شود که یک شکل متقابل از فولاد شکل شکل است.

1.png

پرتو I-beam معمولی، I-beam پرتو نور یک استاندارد ملی را شکل داده است، معمولی 10 # I-beam معادل I100 بین المللی (مانند کانال فولادی 10 # معادل با کانال U100) (به دلیل اجرای استاندارد متفاوت است ، در نتیجه مشخصات آنها است. تفاوت های ظریف وجود دارد.)
پرتوهای فولادی به طور گسترده ای در ساختمان های مختلف ساختمان، پل ها، وسایل نقلیه، استنت ها، ماشین آلات و غیره استفاده می شود. مواد I-beam باید بر اساس الزامات طراحی نقشه ها استفاده شوند. در طراحی ساختاری، انتخاب پرتو کیفیت I باید براساس خواص مکانیکی، خواص شیمیایی، جوش پذیری، اندازه ساختاری و غیره باشد تا یک پرتو معقول مناسب برای استفاده انتخاب شود.

هدف از I-beam معمولی برابر با فولاد HN است.
فولاد H، چه عادی یا سبک، به دلیل اینکه بخش اندازه نسبتا بالا و باریک است، لحظه ای از inertia به دلیل بخش دو اسپیندل تفاوت بزرگتر است، بنابراین آن را می توان به طور مستقیم به خم شدن در صفحه وب آن جزء یا اجزای استرس آن شبکه.
در قسمت فشرده سازی محوری یا عمود بر هواپیما و وب سایت منحنی نباید استفاده شود، که باعث می شود که آن در محدوده کاربرد بسیار محدود باشد.

图片10.jpg


Hot Tags: فولاد سازه فلزی پرتو برای فروش، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت، ساخته شده در چین

پرس و جو

محصولات مرتبط